درباره ما

ما در «اجاره‌ ژنراتور» در تلاشیم تا خدمات خود را توسعه و بهبود ببخشیم و از این پس به طور آنلاین فعالیت خود را در زمینه اجاره , فروش , تعمیر و سرویس انواع ژنراتور ادامه دهیم.

درباره ما

«اجاره‌ ژنراتور» به عنوان یک مجموعه خوش‌سابقه در حوزه‌های خرید ، فروش، تعمیر و اجاره ژنراتور در نظر دارد تا خدمات خود را بر اساس مصارف اقتصادی، به‌روز و به‌صرفه ارائه دهد تا همه اصناف با هر بودجه‌ای توانایی استفاده و بهره‌مندی از این خدمات را داشته باشند. ما در این مجموعه در تلاشیم تا خدمات خود را توسعه و بهبود ببخشیم و از این پس به طور آنلاین فعالیت خود را ادامه دهیم. بعد از 15 سال تلاش و سعه حضوری، حالا تصمیم داریم تا مرزهای خدمات‌رسانی خود را به مرزهای کشور برسانیم و ارتباط‌مان را با مشتریان، تا حد چند کلیک تسهیل نماییم.

برای پیوستن به جمع مشتریان و کاربران مجموعه اجاره‌ ژنراتور می‌توانید خدمات، محصولات و مطالب وب‌سایت را بررسی کنید و در صورت بروز مشکل یا سوال، با شماره‌های تلفن موجود تماس حاصل نمایید. مشاوره کارشناسان اجاره‌ژنراتور کاملا رایگان بوده و برای راهنمایی بیشتر شما عزیزان خواهد بود

نیراسان

مجموعه نیراسان فعالیت خود را از سال 1385 در بازار ژنراتورها آغاز کرده است که در حال حاضر ثمره این سابقه و تجربه در زمینه‌های خرید، اجاره و تعمیرات برندهای معتبر دنیا نمود پیدا می‌کند. نیراسان برندی خوشنام در بازار است که اکنون تصمیم گرفته تا با عنوان «اجاره‌ژنراتور» پا به عرصه اینترنتی و آنلاین بگذارد و خدمات خود را به سراسر کشور ارائه دهد.

چرا مجموعه ما ؟

مجموعه «اجاره‌ ژنراتور» به یاری بیش از 15 سال تجربه خود در زمینه تعمیر و اجاره ژنراتور، توانسته است تنوع و کیفیت کار خود را به نحوی گسترش دهد که بدین سبب همیشه به انتخاب اول مشتریان این حوزه بدل ‌شود. اکنون مفتخریم که اعلام کنیم «اجاره‌ژنراتور» به مجموعه‌ای متخصص و متبحر در حوزه‌های تعمیرات، اجاره و فروش ژنراتورهای برند و پرطرفدار دنیا بدل شده است؛ علاوه بر همه این موارد، خدمات پس از فروش، پشتیبانی سریع و در دسترس، مشاوره و کارشناسی رایگان و پاسخگویی تلفنی و آنلاین از دیگر امتیازاتی است که ما را برجسته می‌کند.

خدمات ما

اجاره ژنراتور

مشاوره رایگان جهت اجاره ژنراتور از انواع برندهای معتبر دنیا

تعمیر ژنراتور

تعمیر و سرویس و عیب یابی انواع ژنراتور

فروش ژنراتور

مشاوره خرید انواع ژنراتور متناسب با نیاز مشتریان

سبد خرید
پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن